Najznámejšiu slovenskú influencerku vidíme na soaciálnych sieťach väčšinou ako štýlovú a upravenú kočku. Aj Zuzana má však svoje horšie dni, kedy neprekvitá náladou ukazovať sa svetu v dokonalej polohe. Jedna z takýchto chvíľ prišla počas letu z Dominikánskej republiky do rakúskej Viedne.

Zuzana Plačková má za sebou celý mesiac v nádhernej Dominikánskej republike, kde však jej zahraničná cesta neskončila. Už onedlho ju totiž čaká liečebný pobyt na Srí Lanke, počas ktorého by jej telo, myseľ a zdravie mali prejsť očistou.

,,Ale ešte predtým sa ukážem na 1 noc v Rakúsku, keďže musím poriešiť nejaké pracovné záležitosti a zbaliť nové produkty pred tým, ako zase mesiac budem mimo Slovensko,” ozrejmila fanúšikom vášnivá cestovateľka. Krátko nato sa na sociálnej sieti brunetka s vtipom posťažovala na svoj výzor po 10-hodinovom presune lietadlom.

,,Vždy vypadám, jak keby som práve skončila na afterke Tomorrowlandu a nie jak hviezdy na Instagrame, čo môžu ísť fotiť nový editoriál Vogue,” podnikateľka sa zasmiala pri pohľade na seba. Keď si však Zuzana rozpustila drdol, zistila, že to môže byť i horšie – jej nevídaný výbuch na hlave rozhodne pobaví aj vás. 😁

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova