33 tisíc eur! Presne túto sumu vycálovala influencerka Zuzana Plačková za svoju novú tvár, ktorú si nechala prerobiť na ukrajinskej klinike. Odvtedy už stihla zverejniť niekoľko jej záberov, načo ju fanúšikovia zakaždým zavalili rôznymi reakciami vrátane otázok, prečo znovu podstúpila operáciu nosa. Tu je odpoveď!

,,Robili mi rekonštrukciu nosa, ale hlavne mi konečne vyrovnal a spriechodnil prepážky, lebo ma to trápilo už veľmi dlho, no nikto doteraz mi to pri plastike nosa neurobil! Taktiež som sa zbavila dvojitej brady, tuku v lícach, rozpustenie kyseliny hyalurónovej v perách a na záver výplň mimických vrások vlastným tukom,” Zuzana počas dvojtýždňového pobytu na vychýrenej klinike v Kyjeve, ktorú nedávno kvôli nosu navštívila i speváčka Dara Rolins, informovala fanúšikov na Instagrame o svojich nových zákrokoch.

Rany na tvári najznámejšej slovenskej influencerky zahojené ešte stále nie sú, a tak sa brunetka na sociálnej sieti zatiaľ ukazuje za pomoci filtrov. Napriek tomu si ale mnohí všimli, že modelkin noštek je iný. Avšak vzhľadom na to, že ho Zuzka mala pekný aj predtým, ľudia ju zavalili nechápavými reakciami, na ktoré sa ona rozhodla reagovať jednoduchou kolážou, obsahujúcou zábery pred a po operácii. Na tej spodnej je badateľné, že je nos menší a má upravenú špičku. Ako prezradila jeho majiteľka, ide o ukrajinsko-ruský typ „nosíka“, ktorý je vraj vo svete najžiadanejší.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova