Zuzana Plačková sa na nedostatok pozornosti rozhodne sťažovať nemôže. Jej príspevky obvykle ihneď zvalcujú slovenský internetový svet, ktorý sleduje takmer každý jej krok. Najnovšie sa známa influencerka pochválila novým účesom.

Zuzka zverejnila fotografiu, na ktorej sa nachádza u profesionálneho kaderníka, ktorý jej mal na rýchlo upraviť vlasy. “Poznáte ten pocit, keď nestíhate a prídete ku kamarátovi, ktorý vás zachráni? Tak Janko mi dnes urobil za 15 minút takéto vlasy. Ďakujem Janíčko za takúto rýchlu krásnu zmenu,” zdôverila sa atraktívna brunetka svojim sledovateľom na sociálnej sieti.

zuzana plackova

Pri pohľade na krásnu snímku však pozorným očiam fanúšikov neunikol jeden podstatný detail. Ľudia sa do Plačkovej totiž okamžite začali obúvať kvôli tomu, že na jej hlave sa namiesto prirodzených vlasov vyníma bohatá parochňa. “A nemala náhodou ešte včera tmavšie vlasy? Či za 15 minút ju aj prefarbil? To je kúzelník,” neodpustila si uštipačnú poznámku jedna z fanúšičiek. K takejto reakcii sa pridali aj ďalšie podobné komentáre. “Mám ťa rada, Zuzka, ale vyzerá to ako čiapka na hlave. Ale keď nestíhaš, tak aj to zachráni.”

Napriek tomu sa však našlo množstvo ľudí, ktorí Zuzane jej nový look pochválili. Vraj jej takáto svetlejšia farba omnoho viac pristane, pričom ani parochňa nemusí byť na škodu. “Tak takúto parochňu chcem aj ja, pripájam sa k tým de*ilom – ako to má človek v dnešnej dobe rozpoznať?!” poznamenala jedna z komentujúcich na margo toho, že moderné príčesky a parochne vyzerajú už takmer ako pravé vlasy.

zuzana plackova

Na negatívne ohlasy napokon zareagovala aj samotná tmavovláska, ktorá sa ihneď obhájila tým, že sa ani nesnažila ľudí presviedčať o tom, že na hlave nemá umelé vlasy. “Je to šikovná robota a hlavne kvalitná parochňa. Ale veľa ľudí si myslelo, že sú to moje vlasy, ” dodala. Prostorekej Zuzane sa tak znovu z trápnej situácie podarilo vykľučkovať ako skutočnej kráľovnej! :)

               Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete                                    ho >>>TU<<<

zuzana plackova

zuzana plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen_plackova

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Milujem humor, dobrú spoločnosť a objavovanie nových vecí. Písanie je pre mňa najprirodzenejšou formou vyjadrovania myšlienok, názorov a zaujímavých postrehov. Som za každú srandu a neoblomne verím, že všetko čo sa udeje, má svoj zmysel.