Obvinená Zuzana Plačková strávila už tretiu noc v cele predbežného zadržania, v ktorej musí zažívať doslova peklo. Dnes poobede by sme sa mali dozvedieť, či sa známa influencerka vráti domov alebo ostane vo väzbe.

Zuzana Plačková, jej manžel René Strausz a ďalších osem obvinených osôb, na ktorých podal prokurátor návrh na väzobné stíhanie, majú za sebou ďalšie kolo výsluchov. Celebritný pár opäť všetky obvinenia poprel. Dnes v poobedných hodinách sa na Špecializovanom trestnom súde v Pezinku rozhodne o jeho ďalšom osude.

Krátko po stredajších výsluchoch na kameru TV Markíza prehovoril advokát obvinenej krásky. ,,V poriadku je, všetko v pohode,“ Martin Pohovec reagoval na otázku redaktora, ako sa má jeho klientka. Rovnako dobre sa vraj vodí aj jej manželovi Renému. ,,Klienti popierajú spáchanie skutku a považujú to za omyl,“ ďalej uviedol právnik známych influencerov.

Pohovec sa vyjadril, že proti Zuzane svedčí iba jeden spolupracujúci obvinený. Jej budúcnosť tak vidí pozitívne. „Samozrejme, dúfame, že ju sudca prepustí,“ povedal.

,,Podľa mojich vedomostí, najmä s prihliadnutím na závery odôvodnenie uznesenia o vznesení obvinenia vypovedal na ňu v podstate jeden z obvinených, ktorý má túto verziu sprostredkovanú z počutia a osoba, ktorá mu tieto informácie poskytla, to nepotvrdila. Na tohto obvineného nebol daný návrh na vzatie do väzby a bol prepustený zo zadržania,“ tvrdí právnik. To, či bola na odposluchoch nahratá aj Zuzana Plačková, však nevie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: tvnoviny.sk, Pluska.sk | Foto: Instagram/queen.plackova, tvnoviny.sk