Pandémia zasiahla život náš všetkých. Kým niektorých pripravila o prácu a príjmy, iným priniesla väčšie zárobky než kedykoľvek predtým. Za posledný rok sa podnikateľský duch Zuzany Plačkovej rozmohol natoľko, že sa jej spomedzi známych slovenských osobností podarilo zinkasovať najviac peňazí.

Zuzana Plačková je súčasťou domáceho šoubiznisu od doby, ako účinkovala v reality šou Hotel Paradise, čomu je aktuálne deväť rokov. Za ten čas si stihla vybudovať silnú fanúšikovskú základňu, ktorá už na Instagrame presiahla hranicu 700 tisíc sledovateľov. Na druhej strane však stoja ľudia, nešetriaci najznámejšiu slovenskú influencerku trvdými posmeškami. Práve táto skupina bude určite šokovaná z informácie, koľko rodáčka z Čadce zarobila za minulý rok.

Kolagény, rúška, kozmetika, oblečenie či darčekové predmety – posledný rok Plačková neustále uvádzala na trh nejaké novinky, ktoré sa pod jej značkou predávajú ako teplé rožky. Niet sa tak čomu čudovať, že zárobkami predbehla všetkých hercov či spevákov.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Daňové priznanie za rok 2020 je dôkazom, že kráľovná Instagramu za posledný rok zarobila v čistom desaťkrát viac než v rovnakom období minulého roku. V konkrétnych číslach to teda nie je “len” štvrťmilióna, ale viac ako milión eur! Vášnivá cestovateľka sa teda môže tešiť z 532-tisíc eur čistého zisku.

Prehliadku zárobkov ponúkol magazín Plus 7 dní. Na základe účtovných uzávierok eseročiek populárnych tvárí, ktoré sa podľa zákona každoročne doručujú finančnej správe a následne zverejňujú, sa zameral na výnosy z hospodárskej činnosti v roku 2020. Práve tie najviac odzrkadľujú pracovné aktivity ich majiteľov. Čistý zisk však treba brať s miernou rezervou, nakoľko ho ovplyvňuje výška nákladov a tá sa môže značne líšiť.

Celý článok o tom, kto najviac (ne)zarobil, si môžete prečítať — TU —

Zdroj: Plus 7 dní | Foto: Instagram/queen.plackova