Zuzana Strausz Plačková sa opäť predviedla v plnej sile. Stalo sa tak po tom, čo ju neznáma žena atakovala s názorom, že si svoje dokonalé telo upravuje na fotkách pomocou Photoshopu. Reakcia kontroverznej playmate znova stála za to!

Známa slovenská kráska Zuzana Plačková sa stala terčom nelichotivej kritiky podobne ako zahraničné ikony Kim Kardashian West či Kylie Jenner, a to kvôli možnej úprave svojich záberov na sociálnej sieti. Jedna nemenovaná slečna si totiž v jej príspevku všimla niečo, čo sa rozhodla nenechať si len pre seba.

Keď je až také teplo, že sa ti z toho vlní lehátko,” bavila sa na snímke, kde Plačková pózuje v plavkách. Nechýba ani detail na miesto, ktoré malo údajne prejsť vylepšením tak, aby Zuzanine krivky vyzerali chudšie a lepšie.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Netrvalo dlho a na spomínaný výsmech na internete bývalá účastníčka Hotela Paradise zareagovala. „Ďalšia premúdrelá zakomplexovaná ku… niekde z prašivej ri… nevie, čím byť zaujímavá,” ohradila sa a následne uviedla, že sa má jednať len o pokrivený madrac a rozhodne nemá na podobné vylepšenia svojho tela na fotkách núdzu.

FOTO Zuzany Plačkovej s údajným Photoshopom nájdete >>>TU<<<

Foto: Instagram/Queen.Plackova, Twitter