Zuzana Strausz Plačková porodila tento rok prvého syna. Hoci sa snažila svoje tehotestvo utajiť, ešte v jeho počiatkoch bola nútená vyjsť s kožou na trh a priznať, že sa onedlho stane mamou. Dôvodom boli totiž ľudia v jej blízkom okolí, ktorí poskytli tieto informácie médiám.

Zdá sa, že problémy s rečami ohľadom Zuzaninho druhého stavu pretrvávajú aj po pôrode. Známa influencerka sa na svojej sieti najnovšie vyjadrila k tvrdeniam, aké by zarazili nejednu mamičku. Dostala sa k nej totiž „klebeta“ o údajnej náhradnej mamičke pochádzajúcej z Ukrajiny. Tá mala podnikateľke syna Diona vynosiť, čo by znamenalo, že jej tehotenstvo bolo len „hrané na Instagram“.

„Ževraj nejaká Ukrajinka mi vynosila decko a moje dieťa nie je vlastne moje. A že vlastne ja som nerodila,“ uviedla na svojej sociálnej sieti čiernovláska, pričom neskrývala rozhorčenie.

„To jak môže toto vypustiť niekto z papule. Každopádne, sú určité hranice a toto mi príde, že najväčšie dno. Takto zavádzať a klamať ľudí je hnus.“ Plačková uzemnila akékoľvek ďalšie reči ohľadom jej syna Diona, čím len potvrdila, že byť verejne známou mamou je na sociálnych sieťach naozaj náročné.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video: Streamable.com l Foto: Instagram/queen.plackova