Zuzana Strausz Plačková to už nevydržala! Kontroverzná stálica nášho šoubiznisu dala opäť pocítiť svoj hnev na koži neprajníkom špiniacim jej osobu na sociálnych sieťach. Tentokrát sa obula do ženy, ktorej meno však zrejme z právnych dôvodov priamo uvádzať nechcela.

A už stačilo! Povedala si Plačková a verejne vyprskla svoj hnev pred zrakmi státisícov fanúšikov. Nestalo sa tak po prvý raz, Zuzana svoj názor vyjadrila už viackrát v minulosti, kedy bolo jej meno zosmiešňované na internete, čo následne mala riešiť aj právnou cestou.

Tentokrát si kontroverzná playmate posvietila na ženu, ktorej identitu ale na plné ústa nepovedala. „Henta tlstá k…, čo si robí lajfky, aby očierňovala ľudí a vysmievala sa im, je psychicky narušená,” hromžila nahnevaná Zuzana, pričom neváhala vytiahnuť na adresu svojej “protivníčky” hriešnu minulosť protitútky.

Robila striptérku a k… mimo všetkého, hrá sa na inteligentnú matku, ktorá neni schopná naučiť svoje dieťa ani rozprávať,” pohoršovala sa. Po hŕstke ostrých slov však hviezda slovenského Instagramu prezradila aj to, čo ju dohnalo k takémuto nečakanému vyjadreniu.

Ak si myslí, že nad niekým, ako som ja, vyhrá, tak aby nezaplakala. Mňa žiadna lacná ku…, čo robila v nemeckom bordeli, urážať nebude,” Zuzana bránila svoje meno, keďže ju podľa jej slov mala nemenovaná žena očierňovať pred verejnosťou.

Mám nahrané, ako verejne vyslovuje a uráža moje meno, môj podnik a svoje našetrené centy môže investovať do právnika,” dodala na adresu nemenovanej ženy, o ktorej je vraj známe, že reklamuje produkty na chudnutie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video: Streamable.com | Foto: YouTube, Twitter