Koncom januára zahraničná popstar Rihanna zaplnila médiá po celom svete, keď sa v uliciach New Yorku objavila s tehotenským bruškom, ktoré vykúkalo spod ružovej oversize bundy. 8. februára potešila fanúšikov aj Zuzana Plačková. Instagramová kráľovná je taktiež v požehnanom stave a vytúžené dieťatko privedie na svet už v lete. 

Módna ikona z Barbadosu svojimi výstrednými outfitmi inšpirovala dámy po celom svete. Pomaly sa zaguľaťuje aj budúca mamička Zuzana, ktorá na sociálnych sieťach zverejnila fotografiu, kde bruško vystavila podobným spôsobom ako už spomínaná speváčka.

,,Holé brucho? Zuza, obleč sa! Keď môže Rihanna, tak môže aj Plačková a čo kto mi zakáže?“ napísala k snímke populárna influencerka. Pod jej príspevkom zareagovala aj Karin Dvořáková, ktorá prednedávnom priviedla na svet dcérku Melissu. 

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Milujem ťa! Ja som to brucho neznášala, skryť za každých okolností,“ vyjadrila sa niekdajšia farmárka. ,,Tehotenstvom sa treba pýšiť a ja to moje brucho milujem. Aj keď budem jak veľryba, budem ho nosiť s radosťou,“ odpovedala hrdo známa podnikateľka, ktorá sa netají tým, že sa s manželom Reném Strauszom snažili o bábätko už dlhšie. 

Rihanna s tehotenským bruškom

Zuzana Plačková s tehotenským bruškom

Foto/Zdroj: Instagram/DIGGZY/badgalriri/queen.plackova