Keď sa povie Zuzana Plačková, polovica národa sa okamžite chytí za hlavu, prekrúti očami či len rezignovane mávne rukou. A čo tá druhá? Tá považuje playmate za módnu ikonu a svoj obrovský vzor, ktorý obdivuje. Nech je ako chce, hviezdička z Hotela Paradise vie ako zaujať. Hoci ju mnohí majú zaškatuľkovanú ako umelú bábiku, ktorá sa dostala tam, kde je vďaka svojím prednostiam, predsa len vie občas aj príjemne prekvapiť.

Ako sa zdá, aj Zuzana Plačková patrí medzi romantické duše, veď krásne vyznanie lásky, ktoré venovala svojmu manželovi Renému na Valentína, nenechalo chladných mnoho jej fanúšikov. Tentokrát playmate opäť pozitívne prekvapila verejnosť svojím jemným outfitom a dokonalou vizážou. Hviezdička totiž zažiarila na plese v Michalovciach, kde sa zhostila role moderátorky večera. Zuzana vyzerala ako skutočná dáma a musíme uznať, že jej to naozaj veľmi pristalo. V dlhých čiernych šatách so zlatými doplnkami a natočenou hrivou vyzerala výborne. Zuzi, palec hore!

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Maťa
Nechýba jej bulharský temperament a s vášňou sa púšťa do nových vecí. Miluje knihy, čokoládu a fitnes. S otvorenou náručou prijíma adrenalínové výzvy a rovnako aj tie žurnalistické.