Aj keď sa môže zdať, že Zuzana Plačková utráca svoje peniaze výhradne na predražené veci luxusných značiek, tentokrát sa rozhodla pre jedinečný krok. Počas livestreamového rozhovoru pre Extra.cz totiž vyjadrila zaujímavú myšlienku, ktorou prekvapila všetkých svojich fanúšikov i divákov českého bulváru.

Instagramová hviezda Zuzana Plačková sa absolútne netají svojim výrazným dlhom v zdravotnej poisťovni, na ktorý už neraz upozorňovali mnohé médiá na Slovensku. Plavovláska však svoju sekeru voči VšZP odmieta zaplatiť vzhľadom na vysoké penále od exekútorov, ktoré sa vyšplhali do tisícok eur. Hviezda reality šou Hotel Paradise otvorila túto tému aj počas nedávneho rozhovoru pre český bulvár Extra.cz, kde vyslovila jedinečnú myšlienku.

,,Proste ja to nezaplatím, lebo samotný dlh som si už chcela vyplatiť viackrát, ale je tam exekučný dlh, ktorý je strašne vysoký. A môžem to aj teraz vyhlásiť, že ak príde tá amnestia, čo má prísť niekedy začiatkom leta u nás, tak ja som ochotná, a teraz to prisahám, že to urobím, že ja ten svoj dlh- tých 3 500 € vyplatím. Akonáhle príde amnestia na Slovensku, že nemusím platiť exekútora, tak 9 000 euro dám nejakým rodinám alebo rodine, ktorá to potrebuje. A budem rada ak ma za to budete ešte aj bombardovat, keď vyjde tá amnestia. Ja to urobím, zaplatím si dlh 3 500 a nedám žiadnemu exekútorovi nič, ale dám 9 000 euro rodine, alebo rozdelíme to medzi rodiny, ktorým to pomôže,” vyjadrila sa štedrá playmate.

Zdroj: Instagram/Extra.cz