Ach, tá Zuzanka. Multitalentovaná playmate a po novom i Dj-ka, sa opäť snaží šokovať Slovensko svojim nový výkvetom. Po umelých prsiach, nafúknutých perách a zmenšenom nose sa tentokrát rozhodla priblížiť k podobe dokonale vyzerajúcej Barbie bábiky.

Zuzana Plačková sa pred zrakmi svojich skalných fanúšikov pochválila na sociálnych sieťach novým rozsiahlym tetovaním, na ktorom nie je stelesnený nik iný, než slávna, malými dievčatkami milovaná, bábika Barbie. Ktovie, či tento počin po rokoch neoľutuje, a veru, už len predstava 70-ročnej babičky Zuzanky s tetovaním Barbie znie komicky. Ako sa však v statuse vyznala sama Zuzana: ,,Pytate sa preco barbie? Cely moj rukav sa sklada z veci co vystihuje zenu cize topanky ruz parfem lak na nechty ruze diamant pery a rozne blbosticky dlho som rozmyslala nad tym cim kerku ukoncit aby to bolo vystizne a tak som si dala barbie pretoze kazda zena sa v svojom detstve hrala s nou tak preco nie?” Veď posúďte samé.

 

Nova kerkaaa sa robiii❤️😍

A post shared by Zuzana Plačková New (@queen.plackova) on

 

Kukiiiik💋 kompletik @kaledifashion

A post shared by Zuzana Plačková New (@queen.plackova) on

Foto: Facebook, Instagram

Pozn.: Citácia je použitá zo sociálnej siete bez akejkoľvek gramatickej či štylistickej úpravy.

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Aliss
Veľká milovníčka cestovania a potuliek po exotických krajinách. Keď práve nie je na cestách, rada si prečíta skvelú knihu, pustí romantický film alebo ukuchtí nejakú delikatesu.