Influencerka Zuzana Plačková odpočítava posledné dni do okamihu, kedy privedie na svet vytúženého synčeka, a tehotenstvo si vychutnáva plnými dúškami. Brunetka sa dokonca neštíti zverejňovať fotografie, aké mnohé budúce mamičky pred svetom skrývajú – tentokrát sa popýšila aktuálnou hmotnosťou!

Známa podnikateľka sa o priebeh požehnaného stavu delí s fanúšikmi takmer od začiatku. Kým mnohé celebritné tehuľky svoje brušká pred zrakmi verejnosti dlhodobo skrývajú, Zuzana Plačková hrdo vystavuje na obdiv každé pribudnuté kilečko.

zuzana plačkova

Zarytá milovníčka cestovania sa onedlho stane maminou chlapčeka s menom Dior a krátko pred pôrodom má od svojich pôvodných rozmerov na míle ďaleko. Zuzka totiž v auguste prekročila trojcifernú hranicu, keď jej na váhe vyskočilo viac ako 102 kilogramov.

Ak by ste si ale mysleli, že si prostoreká Slovenka z pribratej postavy robí doma po večeroch ťažkú hlavu, ste na veľkom omyle. Plačková si to celé užíva a naviac sa pýši tým, že len za posledné dva týždne nabrala rovných deväť kíl. Podľa vlastných slov sa vôbec neobáva toho, že by mala po pôrode problém vrátiť sa späť na svoju pôvodnú hmotnosť, kedy bola približne o 40 kíl ľahšia.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plačková váha

Zdroj|Foto: Instagram/Queen.plackova