Zuzana Strausz Plačková opäť pohla žlčou všetkým “hejterom”. Bývalá playmate si totiž krátko po náročnej operácií zbalila kufre a odišla za luxusom, aký si môže dovoliť len málokto. Tomu hovoríme prepych za adekvátnu cenu!

More, slnko, pláž a luxus, aký si môže dovoliť len málokto. Aj takýto relax si v aktuálne dni vychutnáva kontroverzná Zuzana Plačková, ktorá pár týždňov po operácií jej intímnych partií odišla na slnečnú dovolenku do Maroka spolu s jej priateľkami.

Ak však čakáte klasický apartmán neďaleko pláže, ste na omyle. 28-ročná podnikateľka z Bratislavy opäť stavila na pompéznosť a jej kroky smerovali priamo do honosnej 5-hviezdičkovej vily v meste Marakeš, kde sa cena za jednu noc pohybuje v rozmedzí od 376 do 550 eur.

Stovky eur však úspešná kráska nevyhodila len tak do vzduchu. Zuzana si spolu s jej priateľkami okrem dvojposchodového ubytovania v troch spálňach užíva pohodlie vlastného bazéna, terasy s honosným posedením či veľkú záhradu vysadenú palmami. O tieto zábery sa neváhala podeliť na sociálnej sieti, čo si môžete pozrieť nižšie!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto: Facebook/Al Maaden Villahotel & Spa, Instagram/Queen.Plackova, Pixabay.com