Zrejme najkontroverznejšia modelka a podnikateľka v jednom sa pochválila horúcou novinkou, ktorá pohne žlčou mnohým jej “hejterom”. Zuzana Strausz Plačková si totiž zakúpila auto, pričom neváhala odhaliť jeho poriadne vysokú hodnotu!

Zuzana Plačková sa netají tým, že jej podnikanie v centre Bratislavy spojené s reklamovaním produktov na sociálnej sieti vynáša poriadny balík. Krátko po tom, čo avizovala, že si plánuje zakúpiť vlastný dom v okolí hlavného mesta, sa dokonca pochválila celkom novým automobilom.

Známa playmate si tak prilepšila o luxusný Mercedes G v úprave Brabus, pričom sa na ňom po prvýkrát odvezie až v januári budúceho roka. Napriek tomu z neho radosť skutočne neskrývala, za čo sa niet čomu čudovať. Toto vozidlo sa dá považovať za automobilovú šelmu s výkonom 550 koní a donedávna bolo považované za “auto mafiánov”.

Zuzanina nová “hračka” ju nevyšla vôbec lacno. Úspešná podnikateľka zaňu vysolila poriadne mastnú sumu, a to rovno 151 530,54 eur. Jej radosť z kúpy však zaznamenala na videozáznam, ktorý si môžete pozrieť v článku nižšie!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Video/Foto: Instagram/Queen.Plackova, Flickr.com