Dominika Mirgová nie je jediná známa tvár, ktorá sa môže pýšiť skvelou premenou postavy. Pár kilečiek zhodila aj kontroverzná playmate Zuzana Strausz Plačková, ktorá neváhala odhaliť svoj “tajný trik” na chudnutie. Čo jej pomohlo?

Zuzana Plačková sa môže pýšiť luxusnou postavou, ktorú pravidelne prezentuje na sociálnych sieťach. Majetnej podnikateľke z Bratislavy sa však pred časom podarilo zhodiť hneď niekoľko kíl, pričom túto zmenu zaregistrovali aj jej fanúšikovia, a to najmä po tom, čo zverejnila prvé fotky z dovolenky na Bali.

Známa brunetka sa po sérii komplimentov rozhodla prezradiť aj tajný trik, vďaka ktorému je so svojou postavou omnoho spokojnejšia. „Odkedy nepijem alkohol som schudla. Som vedela, že niekde musí byť problém,” Zuzana uviedla k záberu, kde ukázala štíhle bruško.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Plačková okrem toho vyzdvihla aj fakt, že je potrebné, aby dievčatá vylúčili zo svojho nápojového lístku alkohol celkovo, takže osobne nedegustuje ani len pohár vína. Vďaka takémuto detoxu sa podľa nej dá zbaviť nadbytočných kíl ešte pred letom, čo my rozhodne vyskúšame! A čo vy?

Zdroj/Foto: Instagram/Queen.Plackova