Celú uplynulú sobotu boli Slováci v napätí. Dôvodom bolo prvé kolo prezidentských volieb, pričom každý dúfal, že zvíťazí práve jeho kandidát. Na túto tému sa vyjadrilo i niekoľko známych osobností slovenského šoubiznisu – výnimkou nebola ani modelka Zuzana Plačková.

Šťastím bez seba sú určite všetci držiaci palce právničke a liberálnej političke Zuzane Čaputovej – 45-ročná Bratislavčanka s prehľadom voľby vyhrala, a to so 40,57 percentným podielom. Zuzane venovalo svoj hlas aj mnoho známych osobností, ktoré sa o tom dokonca neštítili prehovoriť ani verejne

O voľbách sa na Instagrame zmienila aj modelka a influencerka Zuzana Plačková, ktorá vás však svojím priznaním určite prekvapí. Kráľovná sociálnych sietí totiž na rovinu uviedla, že voliť nebola. ,,Nesledujem – nevolím, lebo nikomu neverím,” vyjadrila sa Zuzka na tému volieb.

zuzana plackova

Napriek tomu dala ale krásna brunetka najavo podporu práve svojej menovkyni, ktorá bude 30. marca 2019 bojovať o post novej hlavy nášho štátu s Marošom Šefčovičom – ten s 18,66 percentami obsadil druhé miesto. ,,Keď muži dod*bú všetko, potom musí prísť ženské pohlavie, aby to skúsilo dať všetko dokopy,” napísala Plačková. ,,Dúfam, že Zuzana Čaputová bude ako prvá prezidentka našej krajiny aj za to stáť,” dodala kontroverzná Slovenka, ktorá k postu doplnila aj veľavravný hashtag #časnazmenu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, zuzana_caputova, YouTube,