S dovolenkou Zuzany Plačkovej by zrejme v tomto období menil nejeden Slovák, ktorý sa počas lockdownu z okna pozerá na zamračené počasie a čľapkanicu. Avšak bolesti, s akými sa aktuálne influencerka pasuje, by nechcel zažiť naozaj nikto.

Úpsešná podnikateľka si to pred pár dňami s manželom Reném namierila za dobrodružstvom do Afriky. Prvé dni trávia na Zanzibare, kde Zuzka plánovala krásne pochytať bronz. ,,Hlavne, čo dúfam, že tu na Zanzibare sa konečne aj trošku opálim, lebo nejak to vždy zanedbávam na dovolenke,” vyjadrila sa na Instagrame po príchode do exotickej krajiny. To však netušila, ako sa jej túžba vypomstí.

Slnko v Tanzánii je poriadne ostré, na čo po pár hodinách opaľovania sa doplatila aj známa Slovenka. Napriek tomu, že sa natierala krémom s vysokým faktorom 50+, doslova zhorela. ,,No a konečne som pochopila, prečo tu majú faktor 70,” napísala na sociálnu sieť podnikateľka, ktorej slnenie sa prinieslo bolesť kože, ale i silnú zimnicu.

Aby si brunetkini fanúšikovia vedeli lepšie predstaviť, čo prežíva, zverejnila aj dva zábery a z nich naozaj nič príjemné nevyžaruje. Zuzana v tom však napokon našla pozitívum. ,,Nevadí, stáva sa, jak sa hovorí, to zhnedne,” s vtipom dodala červená kráska, ktorá sa snáď o pár dní premení na čokoládku.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova