Dnešným dňom takmer dvojtýždenný pobyt Zuzany Plačkovej na kyjevskej klinike skončil. Po slovenskú influencerku si prišiel súkromným lietadlom manžel René, aby spolu mohli odletieť z Ukrajiny na dovolenku do slnečného Turecka. Ešte predtým však brunetka konečne ukázala svoju vynovenú tvár!

Zuzana Plačková sa vôbec netají tým, že sa rozhodla pre kompletnú prerábku tváre, ktorá ju priviedla až za vychýreným plastickým chirurgom na Ukrajinu. Lekár jej za 33 tisíc eur vykonal hneď niekoľko zákrovov.

,,Robili mi rekonštrukciu nosa, ale hlavne mi konečne vyrovnal a spriechodnil prepážky, lebo ma to trápilo už veľmi dlho, no nikto doteraz mi to pri plastike nosa neurobil! Taktiež som sa zbavila dvojitej brady, tuku v lícach, rozpustenie kyseliny hyalurónovej v perách a na záver výplň mimických vrások vlastným tukom,“ populárna Slovenka fanúšikom na Instagrame bližšie objasnila, kvôli čomu vycestovala až do Kyjeva.

Zuzana uviedla, že sa tak skoro verejnosti neukáže, nakoľko vraj môže trvať až mesiac, kým sa jej rany zahoja aspoň spolovice. Zdá sa ale, že sa vynovená brunetka dlho skrývať nedokázala, na jej profile sa totiž na malú chvíľu objavila šokujúca fotografia, kde jej krásne vidno celú tvár.

Napriek tomu, že modelka ešte v stredu spomínala, že sú jej pery bez akejkoľvek výplne, na danej snímke vyzerajú väčšie než kedykoľvek predtým. Do očí taktiež okamžite udiera jej malý noštek. ,,Stále prevláda veľký opuch, ale každým dňom je to lepšie. Ešte tak tri týždne, mesiac a bude to super,“ ozrejmila zmenená Plačková, ktorá si dnes zbalila kufre a z Kyjeva v spoločnosti manžela Reného odletela do Turecka. Odtiaľ už taktiež publikovala zábery svojej tváričky.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova