Zuzana Plačková nepochybne patrí medzi ľudí, ktorí určujú trendy na Slovensku. Vďaka svojej priebojnosti, otvorenosti a hlavne štýlu tak dokázala preraziť aj v módnom priemysle. Pri pomyslení na vizáž tejto instagramovej kráľovnej vám určite na um prídu jej farebné outfity, silikóny či dlhé predĺžené vlasy, ktoré má už od nepamäti. Práve v súvislosti s kráskinými nadpojenými príčeskami sa teda naskytá otázka – viete vlastne, ako vyzerá bez nich?

Dámy, obľubujúce dlhé vlasy, budú určite súhlasiť, že správny výber príčeskov je naozaj veľmi dôležitý. Zuzana Plačková je už celých 8 rokov verná jednému a tomu istému salónu, ktorý sa stará o jej korunu krásy a na hlave jej zabezpečuje jednoduchú dokonalosť, pôsobiacu ako čerešnička na torte Zuzkinho štýlu. Silikónová influencerka na svojom Instagrame prezradila, koľko jej husté háro váži a aký proces podstupuje ešte pred nadpájaním.

Zuzana Plačková v Pinku

,,Idem znova na tmavo a vyberám vlasy a neviem si vybrať. 20 kíl nádherných, ruských, hnedých vlasov tu majú,” Zuzana sa vyjadrila v storíčkach, kde taktiež spomenula, že ju pochopia práve baby, ktoré taktiež milujú predĺžené vlasy. Jednoducho raj na zemi.

Čo všetko podstupuje temperamentná brunetka ešte pred samotným predlžovaním? ,,Ideme tieto moje vlásky nafarbiť a potom brazilský keratín, aby som mala krásne rovné vlasy a v piatok napájame,” prezradila vo videu, kde sa ukázala práve bez toľkokrát spomínaných príčeskov. Okrem toho účastníčka Hotela Paradise prekvapila informáciou o váhe, ktorú na svojej hlave opäť plánuje nosiť. ,,Idem si vybrať aspoň pol kila pre seba,” uviedla na sociálnych sieťach.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova