Počet nakazených osôb koronavírusom znova stúpa, opatrenia sa uvoľňujú a ľudia sa oprávnene obávajú druhej vlny. Zuzana Plačková má strach tak veľký, až sa kvôli nemu úprimne rozplakala. 

Instagamová kráľovná na sociálne siete pridala video, kde sa otvorene rozrozprávala o druhej vlny Covidu-19. ,,Nedá mi znovu nenačať túto najhnusnejšiu tému, ktorá sa nás drží viac ako mor. Lebo to je hnusný mor,” Zuzana Plačková vo svojom príspevku priznáva, že má zvláštne déjà vu. No prečo sa obáva opätovného šírenia nákazy?

Zuzana Plačková v Pinku

,,Je veľa nakazených z okolia Čadce. A tam mám najbližšiu rodinu,” uvádza brunetka vo svojom videopríspevku. ,,Mám pocit, že znova sa to prehĺbi do nejakej druhej vlny. Z čoho mi je extrémne ťažko, lebo viem, ako to položí mojich známych,” hviezda Hotelu Paradise sa obáva o malých podnikateľov, ktorí by ďalšie opatrenia nemuseli zvládnuť. O seba sa však kráska nebojí. Tvrdí, že nejaké peniaze má odložené bokom.

,,Až mi slza vyšla,” Zuzana sa vo videu dokonca úprimne rozplakala. ,,Je mi ťažko, keď vidím, čo sa deje. Ľudia, fakt dávajte si pozor, aby sme to nerozširovali!” všetkým odkazuje na záver.

 

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova