17. máj 2022 si manželia Strauszovci zapamätajú do konca života. V utorok ich na dovolenke v Turecku postretla úžasná správa – obvinenie Zuzany a Reného generálna prokuratúra zrušila.

,,Generálny prokurátor Slovenskej republiky v zastúpení prvým námestníkom generálneho prokurátora SR Jozefom Kanderom dňa 16. mája 2022 vyhovel návrhu obvinených Z. S. P. a R. S. a zrušil uznesenie o vznesení obvinenia pre drogovú trestnú činnosť a iné, a to z dôvodu, že neboli splnené podmienky na vznesenie obvinenia. Uznesenie bude po jeho doručení procesným stranám a následnej anonymizácii zverejnené na webovom sídle Generálnej prokuratúry SR,“ zverejnila v utorok na obed Pluska.sk slová hovorcu Generálnej prokuratúry Dalibora Skladana.

Na vytúžené zrušenie obvinenia, ktoré prišlo po polroku čakania, okamžite zareagovala aj Zuzana Plačková. Úžasná správa influencerku šokovala natoľko, že ju od šťastia zaliali slzy a nezmohla sa na slovo. Po tom, čo sa upokojila, zverejnila na svojom Instagrame odkaz.

,,Odpúšťam vám za všetky tie hnusné reči a konšpirácie, ktoré ste nám venovali v posledných mesiacoch. Na nikoho sa nehnevám, aspoň sa ľudia ukázali… Ďakujem, že na Slovensku existuje spravodlivosť, v ktorú som celý čas verila,“ uviedla budúca mamička. Tá bola 27. septembra rovnako ako jej manžel René zadržaná Národnou kriminálnou agentúrou za podozrenie z trestnej drogovej činnosti a zo založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny. ,,Ďakujem tým, čo pri nás stáli a verili nám,“ napísala dojatá podnikateľka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Video s dojatou Zuzanou Plačkovou nájdete — TU —