Napriek tomu, že nikto nevie, ako sa vlastne bývalá playmate Zuzana Plačková dostala do šoubiznisu, vždy je okolo nej celkom rušno. Život prostorekej brunetky verejnosť jednoducho zaujíma, o čom svedčí aj vyše 300-tisíc fanúšikov na jej instagramovom profile. Či ide naozaj o fanúšikov alebo zvedavcov je otázne, Zuzana však rada provokuje, čo potvrdila aj svojim posledným vyjadrením. 

Samozvaná kráľovna Instagramu Zuzana Plačková sa pravidelne chváli životným štýlom, aký si väčšina Slovákov nemôže dovoliť. Jej Instagram je totiž plný luxusných módnych kúskov, drahých áut či záberov z dovoleniek, ktoré brunetka očividne miluje. Bývalá playmate nemá problém vyraziť si do tepla hocikedy v roku, zatiaľ čo väčšina Slovákov zarezáva v práci.

Najnovšie mnohým zdvihla tlak, keď sa pre Nový Čas vyjadrila, že z dovolenky sa vrátila unavená: ,,Pred pár hodinami sme sa vrátili z Chorvátska, tak úplne som z toho slnka a tepla nevyspaná. To vlastne ani nebola dovolenka, lebo dovolenka ešte len príde toto leto. Bol to skôr taký výlet s kamarátmi a mužom na víkend.”

Brunetka sa ďalej vyjadrila, že nenávidí cestu autom a tak nabudúce radšej zvolí lietadlo, či dokonca vlak. Na margo 6-hodinovej cesty Zuzana skonštatovala aj to, aká je šoférka: ,,Nie som rýchly šofér, snažím sa chodiť pomaly a aj keď niekde meškám, je mi to jedno. Za volantom nadávam, lebo vždy sa nájde nejaký človek, ktorý ťa vytočí. Ľudia sú v tomto strašne arogantní, každý sa niekam ponáhľa. Ja osobne som nikdy nezapríčinila dopravnú nehodu. Za volantom som flegmatik, snažím sa dbať skôr na bezpečnosť.”

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)