Balada Shallow z filmu Zrodila sa hviezda si získala srdcia ľudí po celom svete. Aj preto môžeme nájsť na internete množstvo cover verzií vrátane tých od našich slovenských umelcov. Čuduj sa svet, najnovšie sa k nim pridala aj modelka Zuzana Plačková, ktorá vás svojou verziou brutálne pobaví.

Lady Gaga a Bradleymu Cooperovi, ktorých by fanúšikovia najradšej videli spolu aj v súkromí, sa podarilo naozaj excelentné dielo spôsobujúce zimomriavky a vháňajúce slzy do očí. Nie nadarmo je skladba Shallow ovenčená úspešnými oceneniami, ako Zlatý Glóbus či Oscar.

Lady Gaga Braldey Cooper

Tento hit má v obľube aj slovenská modelka a influencerka Zuzana Plačková, ktorá pri dávnejšej návšteve kina taktiež neskrývala slzy a dojatie. Najnovšie si ho však kráska nezaspievala len do manželovho uška či v sprche, ale svoj výkon rovno predviedla pred všetkými followermi na Instagrame, a teda pred viac ako pol milióna ľuďmi.

ZUzana Plackova

Zuzka to, samozrejme, celé poňala v rámci srandy a väčšinu svojím spevom a angličtinou fakt pobavila. No ako sa zdá, nie každý jej cover verziu Shalow zobral s humorom. ,,Akože ozaj bral niekto ten môj spev vážne?” Čiernovláska pravdepodobne narážala na následné negatívne správy od fanúšikov.

,,Vraj technicky… Akože nebuďte tak dôležití, ja si robím srandu,” odkázala ľuďom “slovenská Lady Gaga”, ktorá sa neskôr vyjadrila, že jej aspoň vďaka tomuto videu pribudli noví sledovatelia. Avšak treba uznať, že výšky Zuzana prekvapivo celkom utiahla, čo poviete? :)

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova, YouTube