Zuzana Plačková je známa svojimi „dokonalými“ fotografiami a príspevkami na sociálnych sieťach. Na dovolenke sa však rozhodla, že sa podelí aj o momentku, ktorú neplánovala ukázať fanúšikom. Toto vás dostane!

Zuzana sa považuje za kráľovnú slovenského Instagramu a jej väčšiu časť príjmov tvoria najmä odmeny za propagáciu rôznych značiek oblečenia a kozmetiky na profile, kde ju sleduje takmer 400-tisíc fanúšikov. Momentálne si Plačková užíva exotiku v Thajsku aj so svojím manželom a priateľmi. Na sociálnu sieť neustále prispieva fotkami v plavkách v perfektných pózach, ktoré pozdvihujú jej neprehliadnuteľné krivky. Avšak aj Zuzana vie prekvapiť, čo dokázala i tentokrát, keď uverejnila momentku, kde podľa jej vlastných slov nie je „ukážková“.

,,Nechcela som najskôr pridať túto fotku, lebo je to len momentka, ale myslím si, že práve takéto krásne momentky z nášho života patria práve na Instagram. I keď nevyzerám na nej ukážkovo, ale nemusí byť zase všetko ako z katalógu,“ tvrdí bývalá playmate. Nuž, kiežby sme aj my takto vyzerali na náhodne zachytených snímkach :D

plackova

Momentk, ktorú pridala Zuzana Plačková na svoj Instagram, si môžete pozrieť >>>TU<<<

Foto: Instagram