Už nejaký ten rôčik kraľuje slovenským sociálnym sieťam Zuzana Plačková, ktorej kariéra vo virtuálnom svete dávno nie je postavená iba na prezentácii iných značiek. Úspešná kráska, tešiaca sa na Instagrame z viac ako 700 tisíc fanúšikov, má totiž značku svoju a v rámci nej plejádu produktov. Aj preto sa rozhodla prejaviť gesto, aké sa medzi slávnymi osobnosťami často nevidí.

Zuzana patrí k najsledovanejším Slovákom na sociálnych sieťach, kde denno-denne dovolí priaznivcom nahliadať do jej súkromného a pracovného života. Fanúšikovská základňa šikovnej podnikateľky je naozaj silná, čo sa prejavuje nielen neustálymi pozitívnymi reakciami na jej adresu, ale aj ocenením v ankete o najvplyvnejších influencerov Social Awards Slovakia, ktoré brunetka obdržala minulý rok v kategórii No Limits. Okrem toho získala najviac hlasov zo všetkých zapojených osôb.

Od polnoci môžu Slováci za svojich najobľúbenejších influencerov hlasovať opäť, a to v druhom ročníku spomínanej ankety. Meno Zuzana Plačková však tentokrát v zozname adeptov na ocenenie abstentuje, a to z jediného dôvodu.

,,Myslím si, že je fér dávať prednosť mladším a nech ukážu svoju mediálnu silu, pretože ja už ju nemusím nikomu dokazovať… Preto budem rada, ak sa zapojíte tento rok a moje hlasy, ktoré ste venovali v minulom ročníku mne (a to že ich bolo najviac zo všetkých kategórií, tak ste mi len dokázali, akú veľkú základňu ľudí mám pri sebe a spolu dokážeme nemožné), tak budem rada, keď ich venujete niekomu, o kom si myslíte, že svoju prácu, umenie robí na sociálnych sieťach najlepšie, oznámila na Instagrame biznismanka, ktorá sa rozhodla, že sa tento rok do Social Awards Slovakia zapojí nie ako súťažiaca, ale ako hlavný sponzor s QUEEN UNDERWEAR by Plačková.

,,Ďakujem Vám za všetko, bez vás by som nikdy nič nedokázala,” na záver odkázala fanúšikom Zuzana, ktorá svojím veľkým gestom naozaj poriadne prekvapila.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

zuzana plačková valentín

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova