Na prostoreké vyjadrenia známej slovenskej playmate Zuzany Plačkovej (25) si už väčšina čitateľov určite zvykla a “perly”, ktoré táto umelá kráska vypúšťa zo svojich napichaných úst do éteru, už ani neberie vážne. Naposledy však samozvaná kráľovná Instagramu vzbudila pozornosť tým, ako nepriamo sa vyjadrila na adresu žien s nadváhou. 

Na sociálnu sieť, ktorá je nástenkou jej každodenného prežitia, zavesila kontroverzná playmate selfie, ku ktorej pripojila komentár: “Pýtate sa ma, ako som mohla schudnúť 14 kíl. Ako? Nesedím doma na riti a denne makám, hľadám spôsob, ako vyformovať moju postavu, či už zdravou stravou alebo cvičením, či iné metódy! Nepýtajte sa ma čo jem, ako cvičím, lebo každý sme iný, to čo pomáha mne, nemusí tebe! Skúšaj, čo sa dá, nie je to otázka peňazí. Je to o tom, čo chceš a či chceš prekonávať svoje hranice!”

Hoci týmito prázdnymi slovami prostoreká bruneta takmer nič nepovedala, mnohé svoje obdivovateľky istotne nakopla a dodala im elánu. Čo však bežné ženy, ktoré chodia dennodenne do práce, vychovávajú deti a starajú sa o domácnosť? Veľmi vhodne vystihla túto kategóriu istá mladá žena, reagujúca na Zuzanin príspevok: ,,…napríklad ja mám dve deti….denne vyluxované a čerstvo navarené a tiež každý deň pečiem….manžel stále v práci ….von chodíme dva krát za deň a keď deti spia nesedím na ri.i ale cvičím…..a ešte stále nemám pôvodnú váhu, ako pred pôrodom…..takže nie každá žena má také spaľovanie ako ty a nie každá žena sedí na ri.i ako tvrdíš😂”

Nuž, bežné žienky sa jej za “dobre mienené” rady rozhodne nepoďakujú. :(

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.