Samozvaná kráľovná Instagramu Zuzana Plačková (25) si zarába na živobytie rôznymi spôsobmi. Okrem príležitostných fotení a vytvárania PR značkám, ktorým tak pomáha dostať sa do povedomia spotrebiteľov, začala silikónová kráska predávať na sociálnej sieti aj svoje obnosené oblečenie!

Plačková si na Instagrame vytvorila nový profil, na ktorý postupne pridáva kúsky, ktoré ju už zrejme omrzeli a chce ich speňažiť. Nájdete tu originály svetových značiek, ale aj neznačkové veci v cenách od 20 do 700 €! Ak túžite po kvalitnej kabelke, parádny kúsok od L** V** vám Zuzana predá “len” za 640€!!! Tričkové šaty M***** vás vyjdu “len” 60 €!

Oblečenie, ktoré umelá brunetka ponúka na predaj, prezentuje na fotografiách na vlastnom tele. Pri fotení sefie, na ktorej predvádza šaty štýlu “army”, však prostoreká playmate nechtiac zachytila svoj prsník v takmer celej svojej paráde!

Fotografiu si možete pozreiť TU 

Zdroj: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Daniela
Daniela je rodený vodný živel. Okrem toho, že sa narodila v znamení vodnára, miluje plávanie, akvabely, vodné pólo a rafting. Nechýba nikde tam, kde voda hasí oheň.