Kontroverzná playmate Zuzana Strausz Plačková vie, ako zaujať. Po nevydarenej kariére DJ-ky za mixážnym pultom či predaji výživových doplnkov a vlastnej kozmetiky prichádza s niečím novým a šľachetným. Rozhodla sa, že pomôže tým, ktorí to potrebujú.

Niekdajšia blondínka Zuzana Plačková sa do povedomia divákov dostala najmä vďaka účinkovaniu v reality šou Hotel Paradise, kde predvádzala svoje umelé vlasy a bujné poprsie. Po niekoľkých škandáloch sa však stiahla do úzadia a užívala si romantickú dovolenku so svojím manželom. Nie je tajomstvom, že Zuzka si rada potrpí na kvalitné oblečenie a doplnky od rôznych módnych návrhárov, čím sa hodnota jej šatníka šplhá do niekoľko tisícových čísel. A práve vďaka módnym kúskom chce pomáhať tým, ktorí to potrebujú. Rozhodla sa totiž popredať časť svojho majetku a výťažok z predaja použiť na pomoc chudobným. Na svojom Facebooku vyzvala ľudí, aby jej napísali do správy, kto potrebuje pomoc a ona si vyberie, komu z nich pomôže. Predaj zožal veľký úspech a ženy sa na Zuzanine kabelky vrhli ako lačné supy na svoju korisť. Samozrejme, našli sa aj závistliví ľudia, ktorí tento počin okomentovali tým, že Zuza si chce len privyrobiť. My však dúfame, že peniažky sa dostanú do tých správnych rúk a vzdávame pred jej dobročinnosťou poklonu! :-)

1

2 3

Foto: Facebook, Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Adka
Ambiciózna študentka žurnalistiky, ktorá miluje písanie článkov, čítanie kníh a varenie. Náladová, no priateľská a ochotná komukoľvek pomôcť.