Keď Zuzana Plačková vo februári oznámila, že s manželom Reném čakajú svoje vytúžené bábätko, fanúšikovia určite začali šípiť, že kráska v rámci biznisu zabrdne aj do úplne nových sfér. A tak sa stalo!

V polovici júna známa influencerka prekvapila otvorením vlastného obchodíku s nádherným detským oblečením. Dámy vyžívajúce sa v stajlovaní svojch ratolestí si tu môžu poriadne uletieť, či už majú doma dievčatko alebo chlapčeka. Pár týždňov nato sa však Zuzana Plačková rozhodla ukojiť aj iné potreby mamičiek.

Úspešná podnikateľka, ktorá iba tento víkend predstavila vlastné chipsy, si uvedomuje, že už o pár týždňov sa bude pasovať s dojčením. A takisto vie, že výber materských košiel nie je veľmi široký, a tak sa trh rozhodla obohatiť svojím kúskom.

,,Pohodlie musí byť na prvom mieste a preto sme vyrobili 2 typy takýchto satičiek na doma/spanie z organickej bavlny. Jedna varianta je bežná pre všetky ženy a druhá je vhodná pre dojčiace mamičky vďaka otvoru určenému na kojenie. Môžem vám garantovať, že niečo tak pohodlné budete ospevovať a určite neostanete len pri jednom kuse,“ píše natešene na Instagrame Zuzana, ktorá pri výrobe myslela na všetky ženy. Oba modely zakúpite za 39 eur.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova