Ex-playmate Zuzana Plačková sa rozhodla pre radikálny krok. Krásna brunetka je známa zväčšovaním určitých partií tela za pomoci plastických chirurgov, avšak ako sa zdá, plavovláska si povedala dosť. Zuzana sa tentokrát rozhodla pre operáciu troška z iného súdka. 

Jedná sa o jej prsia, ktoré sa budú zmenšovať! Zuzana zákrok odôvodnila nasledovne: „Pamätám, ako som kedysi túžila po čo najväčších prsiach, až som si dala 800 ml. S radosťou vám oznamujem, že v Máji si idem dať tie lajdáky zmenšiť na 400 ml. Pýtate sa prečo? Lebo je to z estetického hľadiska otrasné, vulgárne, nepohodlné a robí ma to robustnou. A nehovorím o tom, že neviem zohnať normálne plavky a podprsenku.“

Zuzka ďalej dodáva: „Nad zmenšením pŕs uvažujem už asi dva roky a stále som to odkladala s tým, že čo ak otehotniem a tak, ale proste načo? Ja sa chcem cítiť teraz dobre, potom po pôrode keď tak pôjdem zase alebo proste to je jedno, ale chce vyzerať v lete dobre. I keď môj muž je veľký ceckofil a miluje čím väčšie, tým lepšie prsia, ale ja si myslím, že aj 400 ml je dosť a hlavne budem sa cítiť dobre. Fakt, akože na to sa teším asi  najviac a robím to pre seba.“ Súhlasíte s jej nápadom? Má ísť podľa vás Zuzana na plastiku?

Foto: Facebook, Instagram