O modelke a influencerke Zuzane Plačkovej je známe, že je vášnivou cestovateľkou a keď nemaká vo svojej ružovej cukrárničke, užíva si chvíle oddychu ďaleko za hranicami Slovenska. Aktuálne si Zuzka vyšla do Dubaja, kde si nahrala na prvý pohľad vcelku nevinné video. To však, ako sa zdá, u jej fanúšikov spôsobilo vlnu kritiky.

Zuzana si so sebou na výlet do Dubaja vzala manžela Reného a ešte jedného kamaráta, s ktorými si užíva poriadnu zábavu. O tom, že sa s chlapcami slovenská kráska rozhodne nenudí, svedčí aj jej video z reštaurácie, kam sa zašla trojica najesť.

Ak by ste čakali seriózne stolovanie a dodržiavanie etikety, musíme vás sklamať. Po tom, ako si partia objednala chutné morské plody či hamburgery, sa mužská časť osadenstva trošku rozčertila a začala po sebe tieto dobroty hádzať. To, samozrejme, Zuzkiných fanúšikov nenechalo chladných a pár z nich jej poslalo štipľavé správy smerujúce k tomu, že plytvá jedlom. Kráľovná Instagramu sa tak rozhodla okamžite zareagovať štýlom sebe vlastným.

Zuzana Plackova

,,Som čakala, kedy mi začnú chodiť správy, že plytváme jedlom. A keď bol ten challenge, čo ste sa všetci o*ebávali vodou, to ste neplytvali vodou? Veď v niektorých krajinách chýba voda, napríklad…,” prihovorila sa ku kritikom mierne podráždená Plačková.

,,Sa spamätajte, ja čo si zaplatím, tým si budem aj plytvať a keby som mu to aj všetko vy*ebala na hlavu, je to moja vec,” odkázala obľúbená modelka, pričom celý jej odkaz si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/Queen.Plackova, Streamable.com