V sobotu sa úspešná podnikateľka Zuzana Plačková spoločne so svojím manželom Reném Strauszom vybrala na exotickú dovolenku do ďalekej Afriky, kde ich čakalo nepríjemné prekvapenie. 

Je úplne bežné, že pred dovolenkou si ľudia zabookujú ubytovanie, kde počas dní strávených mimo domova zložia svoje hlavy. Zuzana Plačková na Zanzibare očakávala vilu pre dve zaľúbené osoby, ktorej súčasťou mal byť aj bazén. Po prílete do Afriky však bolo všetko inak.

,,Akože k*rva idem do tejto vyj*banej Meliáe len kvôli vile s bazénom pri mori. Zaplatím za 4 noci toľko, čo moja mama nezarobí za rok, a oni mi povedia, že moja vila nemá bazén,” žiaľ, problém sa nepodarilo vyriešiť, keďže podľa slov instagramovej kráľovnej je všetko v luxusnom rezortne obsadené.

,,Ešte som sa ani nevybalila a už som oľutovala, že som nešla inde ako na Zanzibar. Zbytočne vyhodené peniaze,” dodáva rozhorčene silikónová kráska, ktorá vo svojich video stories na Instagrame ukázala dom, kde budú s Reném ubytovaní. Jediný problém ale nie je len chýbajúci bazén.

Vilka na pláži je pre pár až príliš priestranná a obsahuje dve spálne, ktoré sú pochopiteľne úplne zbytočné. ,,Tak len sa nenechajte o*ebať, čo píšu na stránkach, a čo je realita, keď prídete, lebo mne je naozaj do revu,” sťažuje si hviezda Hotelu Paradise. Priestranný domček na Zanzibare nájdete vo videu nižšie.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova, YouTube