Zuzana Plačková sa vôbec netají tým, že holduje estetickým úpravám zovňajšku – tú poslednú podstúpila len pred 1,5 mesiacom. Najznámejšia slovenská influencerka si nechala vylepšiť zadok, ktorý po niekoľkých týždňoch, kedy sa fanúšikom prihovárala len spredu, konečne ukázala!

Populárna podnikateľka z Čadce mala posledné dni plné ruky práce s rekonštrukciou svojho ružového podniku. Cestovaniu a dovolenkám, ktoré sú súčasťou jej luxusného života, tak dala na istý čas červenú, pod čo sa ale určite podspísala aj Zuzanina nedávna plastická operácia zadku.

Keď Zuzka oznámila, že si nechá vylepšiť zadok, mnohí ostali v šoku, nakoľko zrejme čakali výsledok alá Kim Kardashian či Nicki Minaj. Obľúbená Slovenka však hneď na začiatku všetkých upozornila, že jej nový “prírastok” vôbec nebude pôsobiť umelo. „Nebudem mať gigantický zadok jak napríklad Kim, ale proste bude ten zadok väčší a bude naložený,” uviedla pred operáciou Plačková.

Zuzana Plackova

Aktuálne sa príťažlivá brunetka takmer dva mesiace pýši novým pozadím, ktoré je vytvarované z jej tuku z bruška. Doposiaľ ho však pred verejnosťou skrývala a zozadu sa ukázala len raz vo voľných šatách. Už vtedy bolo síce jasné, že Zuzane pod chrbtom neprirástol žiadny kufrisko, no pri zábere v nohaviciach je výsledok omnoho viditeľnejší. Tí, ktorí tak modelkiným slovám o prirodzenosti neverili, ostanú príjemne prekvapení!

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plackova

Zdroj/Foto: Instgaram/queen.plackova