Nech si hovorí kto chce, čo chce, ale Zuzana sa jednoducho vie obliecť. Áno, samozrejme, niekedy prestrelí a niekedy odhalí viac, ako by naše ženské oko znieslo, ale nikdy nie je úplne mimo. 

Nie nadarmo sa stala Zuzana porotkyňou módnej relácie. Extravagantná Plačková nie je ako ostatné, a to je v móde jedným z hlavných kritérií, na ktorých záleží. Playmate, ktorá sa zviditeľnila v kontroverznej televíznej šou Hotel Paradise, jednoducho vyčnieva z davu za každých okolností. A to, ako to robí, sa od nej môžete pokojne naučiť aj vy ak dodržíte niektoré rady.

1. Nebáť sa farieb

Čo sa to s nami ženami deje, že v poslednej dobe sa stali našimi obľúbenými farbami biela, čierna a všetky odtiene sivej, ktoré z ich kombinácie vzniknú? Čierna síce nikdy neumiera, ale čo tak ju aspoň na začiatok doplniť farebnou kabelkou alebo teniskami? A pre tie odvážnejšie … nie, ani pre tie odvážnejšie nenavrhujeme ružové svadobné šaty. To skutočne radšej prenecháme iba jej. :)

2. Skúšať experimentovať

Prečo by sme mali chodiť na svah v snehovo bielej kombinéze? Aby nás zrazil prvý lyžiar, ktorý dobre nevidí do diaľky a okuliare si zabudol asi niekde v horskej chate? Zuza to poňala svojsky. My netvrdíme, že máte chodiť priamo so zaľúbencami Mickeym a Minnie (veď viete kde), ale nuda by to rozhodne nebola.

3. Vedieť to zahrať na dámu, aj keď ňou nie ste

Áno, krásne šaty a účes dámu nerobia, ale na prvý pohľad vedia celkom účinne oklamať. A kým to “nezabijete” váľaním sa po zemi, hlučným správaním a výraznou gestikuláciou, jeden večer môže takáto drobná lož prejsť komukoľvek.

4. Byť rockovou princeznou

Nemusíte mať hlboký výstrih alebo šialené minisukničky, aby ste zaujali. Verte či nie, Zuzana to vie a v koženej bunde je pečená-varená. A tie okuliare? Dokonalý skvost! Nám sa tento grunge ohromne páči a najviac oceňujeme jeho jednoduchosť, keď ráno v rýchlosti nevieme čo na seba.

5. Staviť na výrazný rúž

Netreba mať pery ako kač… prepáčte playmate, stačí mať odvahu. Riskujete síce zuby od rúžu, ale čo je to v porovnaní so zvodným vzhľadom, ktorý dokáže dobre zvolený rúž vyčarovať? Ak sa necítite na krvavo červený, môžete zvojiť aj nežnú ružovú, prípadne telový odtieň.

Zdroj: Instagram