Len prednedávnom sa kontroverzná brunetka Zuzana Plačková vrátila z dovolenky absolútne vyčerpaná a dnes dvíha svojimi vyjadreniami tlak polovici národa opäť. “Mrška”, ktorej život je pre verejnosť neobyčajne zaujímavý, tento raz svojich neprajníkov ironicky “pošteklila” na svojom Instagrame! 

Ako Zuza samá hovorí: “Život gombička”! Presne taký je totiž brunetkin životný štýl, ktorým sa rada chváli na sociálnych sieťach. Zrejme práve vďaka svojej schopnosti “povedať všetko na plnú hubu” je samozvaná kráľovná Instagramu terčom urážok, ale aj obdivu. Tak či onak, Zuzanin život zaujíma tisícky ľudí, pretože bývalá playmate už dávno vynašla spôsob, ako zaujať. Veď ako sa hovorí, práve negatívna reklama je najlepšia reklama, a tak brunetka opäť provokuje polovicu národa svojim “bohémskym životom”. Tentokrát sa pochválila prostredníctvom príbehov na Instagrame svojim “obzvlášť náročným” dňom! :)

Nuž, čo dodať na záver? Hm, Zuzi, život býva vrtkavý a aj tebe sa so zvyšujúcim vekom a ubúdajúcou krásou veľmi ľahko môže stať, že budeš ťahať dvanástky v potravinách. Budeš to aj potom vedieť obrátiť na vtip? :-)

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Ňussi
Študentka médií, ktorá miluje písanie. Zameriavam sa na krásu, trendy, módu, šoubiznis a aktuálne dianie. Budem veľmi rada, ak vás moje články pobavia, či vyplnia voľný čas. Príjemné čítanie. :-)