Instagramový rozruch okolo jednej z najvplyvnejších slovenských influenceriek v uplynulom období utíchol. Zuzana Plačková si totiž s príchodom roku 2020 dopriala prestávku od aktivít na sociálnych sieťach, aké denno denne zaplňovali jej harmonogram. O niektoré momenty sa však predsa len túži podeliť, a výnimku si dožičila aj po návšteve kaderníckeho salóna.

U Zuzky sme zvyknutí naozaj na všeličo, keďže milovníčka módy a luxusného života sa s vlastným vzhľadom nikdy nebála experimentovať. Po rade estetických zákrokov na klinike sa odvážna brunetka tentokrát vybrala do vychyteného salóna, kde absolvovala výraznú zmenu vizáže.

Zuzana Plačková salón

Bratislavská podnikateľka sa rozlúčila s tmavou farbou vlasov a po dlhšej dobe si účes oživila nielen zosvetlením v štýle ombre, ktorý sa u žien už dlhodobo teší veľkej obľube, ale tiež prehustením a predĺžením, čím jej imidž získal celkom nový náboj.

“Milujem svoju zmenu vlasov. Je to zvláštne, ale skoro dva roky som nemala ombre. Neviem, kde sa stala chyba, ale som rada, že ho mám naspäť,” napísala na Instagram Plačková, ktorá je očividne s výsledkom spokojná a zjavne zaujala tiež fanúšikov, keďže sa jej za dve hodinky podarilo nazbierať viac ako 20 tisíc lajkov.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana Plačková vlasy

Zuzana Plačková ombre

Zuzana Plačková insta

Zdroj|Foto: Instagram/queen.plackova