Medzi celebritami sa rozmohol akýsi nový trend, a to prirodzená krása. Zuzana Plačková sa len pred pár dňami ukázala bez svojich povestných umelých mihalníc a teraz z tváre odhodila ďalší doplnok. Pozrite sa, ako instagramová kráľovná vyzerá bez tejto veci!

Silvia Kucherenko sa zbavila pier cez pol tváre, ex farmárka Kristi Dali sa rozlúčila s nadpojenými vlasmi a výplňami tváre, dokonca aj kráska zo šou Take Me Out Zuzanita už otvorene oľutovala estetické zákroky. No a teraz sa k nim zrejme pridáva i hviezda sociálnych sietí a trendseterka Zuzana Plačková.

Zuzana Plačková v domove dôchodcov

Zuzka sa len pred pár dňami na svojom Instagrame ukázala po dvoch rokoch bez umelých mihalníc, avšak k zaručene prirodzenému pohľadu bolo treba odstrániť ešte jednu vec, a to farebné šošovky, bez ktorých si túto zvodnú dámu z Bratislavy už ani nevieme predstaviť.

Smaragdové oči žiarili na fotografiách účastníčky Hotelu Paradise ako dva diamanty a preto je veľmi jednoduché postrehnúť rozdiel na jej poslednej snímke, kde vyniká pohľad tmavých kukadiel, s ktorými sa kráska narodila. Či ide len o chvíľkovú alebo trvalú premenu, sa necháme prekvapiť.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Foto/Zdroj: Instagram/queen.plackova/peter.gaman