Zuzana Plačková, René Strausz a rovnako tak ich blízki a fanúšikovia sa 24. júna dozvedeli, že známa kráska nosí pod srdcom chlapčeka. Obľúbená influencerka má už jasno aj vo výbere mena.

V piatok sa naplnili teórie všetkých vrátane speváčky Daniely Nízlovej či samotného budúceho otecka, ktorí tipovali, že populárni manželia čakajú synčeka. Fanúšikovia však ostali určite príjemne prekvapení, keď im Zuzana Plačková okrem pohlavia bábätka oznámila i jeho meno.

Ako sa dalo predpokladať, prvá ratolesť Zuzky a Reného bežné meno, a už vôbec nie slovenské, nedostane. Chlapček celebritnej dvojky sa bude volať Dion, pričom úspešná podnikateľka vysvetlila prečo.

,,Všetky hodnoty s názvom Dion: veselý, pozorný, aktívny, moderný, závažný, veľkorysý, kompetentný, šťastie, priateľský, temperamentný, kreatíva, nestály znak.“ To sú hodnoty prislúchajúce menu Dionýz (skratka Dion), ktorého nositeľom bol starogrécky a starorímsky boh vína, úrody, plodnosti a zábavy. ,,A do toho bude Lev, takže super kombinácia,“ teší sa očarujúca tehuľka.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova