Keď sa pred siedmimi rokmi v reality šou Hotel Paradise objavila prostoreká silikónová blondína, väčšine meno Zuzana Plačková absolútne nič nehovorilo. Zuzka však šancu stať sa slávnou chytila pevne do svojich rúk a postupne si vybudovala takú základňu fanúšikov, akú by jej mohli závidieť mnohí známi umelci. A hoci sa modelka denne prezentuje na Instagrame, najnovšie pritvrdila a dvere do súkromia otvorí aj divákom televízie Joj! 

Mať viac ako pol milióna sledovateľov na Instagrame je na slovenské pomery poriadne silný kaliber. Nie nadarmo si môže Zuzana Plačková hovoriť Queen, a teda kráľovná. V rovnakom duchu sa bude niesť i názov novej reality šou televízie Joj, v ktorej zohrá hlavnú úlohu práve naša najznámejšia a najúspešnejšia influencerka. Už o pár dní tak na obrazovky zavíta InstaQueen!

Milá, zábavná, priateľská, ale i výbušná a nepríjemne úprimná. To sú mnohé tváre obľúbenej modelky a podnikateľky, ktoré nemá problém odkryť ani verejnosti. Život Zuzany Plačkovej, nikdy sa na nič nehrajúcej, budeme môcť od budúcej stredy sledovať na Jojke, pričom už podľa prvej ukážky, nájdete ju nižšie, je jasné, že sa máme rozhodne na čo tešiť. Bežný manželský život, drahé výlety, luxusné nákupy či párty – do súkromia bohatej Slovenky budeme vtiahnuté viac než kedykoľvek predtým!

Zuzana Plackova

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Joj.sk | Foto: Instagram/queen.plackova