Ajajááj, tomuto hovoríme šťastie v nešťastí! Zuzana Strausz Plačková výnimočne vymenila svoje nablýskané fáro za vypožičaný model BMW zrejme práve kvôli jeho odpromovaniu na niekoľkotisícovom Instagrame. V tom sa ale stalo niečo, čo nečakala ani samotná playmate.

Počas cesty do Košíc sa hviezda z Hotela Paradise pred všetkými sledovateľmi na sociálnej sieti pochválila vypožičaným “päťkovým bavoráčikom”. Pár minút nato sa však ocitla vo veľmi nepríjemnej situácií. Spolu so svojou priateľkou mali nehodu rovno na diaľnici, kvôli ktorej museli odstaviť vozidlo.

Nebola by to Zuza, keby celú situáciu nezaznamenávala pre svojich divákov. „Mohlo sa nám toto stať na diaľnici?“ Zneli jej prvé slová na videu z miesta nehody. Potom nasledoval náklad, ktorým pobavila väčšinu sledujúcich. „Do p*če, táto k*k*cina z toho auta… Musíme to urvať? Jak naschával…Do b*ha!“ Hnevala sa rodáčka z Čadce, pričom si servítku pred ústa rozhodne nedávala. Nakoniec všetko dobre dopadlo a Zuza spolu so svojou priateľkou úspešne dorazili na košickú párty.

Keď má Plačková nehodu na aute…

 

Foto: Instagram l Video: Streamable.com, Instagram