Známa influencerka Zuzka Plačková sa ako jedna z mála Sloveniek môže pochváliť extra silnou fanúšikovskou základňou – len na Instagrame ju sleduje viac ako pol milióna ľudí, čo sa v našich končinách považuje za skvelý úspech. Práve skalným obdivovateľom sa kráska zdôverila s operáciou, ktorú pred pár hodinami podstúpila.

Atraktívna tmavovláska prešla za uplynulé roky poriadne veľkou premenou týkajúcou sa najmä celkovej vizáže. Vďaka niekoľkým estetickým zákrokom či plastickým úpravám sa z nej stala neprehliadnuteľná kočka, ktorej sa návštevy medicínskych zariadení prekvapivo zapáčili.

Plackova

Zuzana sa netají tým, že s veľkou obľubou pravidelne navštevuje estetické kliniky, kde si z času na čas spraví radosť nejakou zaujímavou korekciou vzhľadu. Najnovšie sa ukázala tesne po zákroku priamo v nemocničnej izbe, a to potom, ako jej bol odobratý prebytočný tuk.

Úspešná podnikateľka zároveň všetkých ubezpečila, že je v absolútnom poriadku a po ošetrení nepociťuje žiadne výrazné bolesti. ,,Operácia bola skutočne bez akejkoľvek bolesti. Odobral sa tuk z bruška liposukčným prístrojom BODY JET a následne sa vytvaroval zadoček,” priblížila detaily zákroku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Odporúčam, nemáte sa skutočne čoho báť a teraz ako ležím doma, nemám žiadne bolesti, neužila som zatiaľ ani tabletku od bolesti, ani nič!” prezradila Plačková, ktorá nešetrila slovami chvály na celú kliniku i prístup lekárov. Napriek tomu, že spočiatku vraj pociťovala veľký stres a obavy, teraz je s priebehom operácie i s konečným výsledkom maximálne spokojná.

Zuzana Plackova

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova