Najkrajšie dni v roku síce pomaly klopú na dvere, no k ich vypuknutiu nám ešte stále ostáva viac ako mesiac. Zuzana Plačková však s výzdobou nemienila ďalej čakať, a tak už teraz vyzerá jej domov ako hotové vianočné kráľovstvo.

Influencerka Zuzana Plačková si už vo svojom dome v Miloslavove vychutnáva pravú vianočnú atmosféru. Za pomoci šikovných a kreatívnych dekoratérok u nej vyrástol nejeden veľký stromček a množstvo ďalších dychvyrážajúcich väčších či menších ozdobných doplnkov. Dievčatá všetko zladili do červeno-bielej farby.

,,WAU, to sa ani nedá natočiť tak, ako je to v skutočnosti nádherné. Ne-sku-točné, wau,“ okomentovala pohľad na exteriér nadšená podnikateľka. Napriek tomu, že výzdoba vilky, ktorú obýva celebritná rodinka, vyzerá doslova ako z filmu, stále ešte nejde o finálnu verziu.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

,,Mi chýbajú adventné vence a nejaké detaily, drobnosti. Čo sa týka tej hlavnej výzdoby, stromčekov, a výzdoby vonku a v párty domčeku, tak už máme,“ podelila sa o radosť známa mamička. Ako ďalej prezradila, vždy túžila po stromčeku s plyšákmi, teraz jej „santove pomocníčky“ sen splnili, dokonca bez toho, aby o ňom vedeli. Avšak okrem roztomilých hračiek stoja určite za pozornosť aj vianočné gule s Dionkovým menom. Pozrite sa na tú krásu!

Vianočná výzdoba Zuzany Plačkovej

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova