Každý, kto sa stretol zoči-voči striebornému Mercedesu, vedel, že má dočinenia s instagramovou kráľovnou Zuzanou Plačkovou, ktorá označenie Queen nemohla vynechať ani na ŠPZ-tke. Najnovšie však bude známa influencerka na cestách ešte neprehliadnuteľnejšia. Že sa to v jej prípade už nedá? Ale dá – pozrite sa, aký voz si Zuzana zadovážila!

Zuzana Plačková avizovala kúpu nového auta už v apríli minulého roka, kedy sa fanúšikom pochválila tým, že si do vozového parku zabezpečila ďalšiu hračku. Obľúbená slovenská podnikateľka ani tentokrát nezostala nič dlžná svojej kontroverznosti a siahla po autíčku, ktoré na cestách rozhodne nikto neprehliadne, či už vďaka jeho veľkosti alebo farbe.

Po takmer roku sa známa kráska dočkala a konečne sa môže tešiť z Mercedesu G v luxusnej úprave Brabus, ktorý pred pár hodinami dostala ušitý priamo na jej mieru. Obrovský voz, v akých sa väčšinou prevážajú veľkí mačovia, však modelka doladila do jemnejšej verzie – nechala si ho ofóliovať do cukríkovo ružovej farby.

,,Aspoň keď sa pohádame, môžeš ísť bývať do auta alebo ja, keď tak,” s vtipom okomentoval Zuzanine obrovské fáro v hodnote viac ako 150 tisíc eur jej manžel René. ,,Keď uvidíte na cestách ružové Géčko, tak to Géčko je moje a môžete trúbiť na mňa, koľko chcete,” odkázala priaznivcom vysmiata majiteľka zrejme najvýraznejšieho auta na Slovensku. ,,Neskutočný pocit splniť si svoj materiálny životný sen. Toľko sĺz šťastia som ešte asi nikdy za nič materiálne nedala,” podelila sa o radosť pôvabná brunetka.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

 

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova