V šoubiznise sa občas stane, že tuctová reality šou urobí z obyčajného človeka hotovú celebritu. To, že veľa “smrteľníkov” používa tieto relácie ako chodníček do sveta verejne známej smotánky, je starý známy fakt, no zdá sa, že nikto z nich to zatiaľ nedotiahol tak ďaleko ako Zuzana Plačková. 

Rodáčka z Čadce Zuzana Plačková sa dostala do povedomia širšej verejnosti vďaka Hotelu Paradise. V exotickej reality šou odštartovala svoju “kariéru” ako peroxidová playmate, ktorá sa vyznačovala najmä svojou prostorekosťou. Napriek tomu, že Zuzana súťaž nevyhrala, pravidelne sa pripomínala rôznymi škandálikmi, ako napríklad olejovaním si pŕs pred kamerou či ambíciou stať sa DJ-kou. S odstupom času sa však mnoho zmenilo a zo Zuzany je dnes vzorná manželka, ktorú by na starých fotkách spoznal asi málokto.

Povolanie playmate-ky zavesila na klinec a začala sa venovať úprave svojho zovňajšku pomocou plastických operácií, ktoré jej vykúzlili krajší noštek, biele zuby, plnšie pery a, samozrejme, veľké prsia, ktoré boli istú dobu tými najväčšími na Slovensku. A ako je to dnes? Zuzanin život aktuálne zaujíma viac ako 300-tisíc fanúšikov na Instagrame, ktorí zrejme ani sami nechápu, čim je brunetka taká výnimočná. Tak či onak, toto okrúhle číslo Zuzane značne zmenilo život, zaisťuje jej pekný príjem, a tak sa už viac pred kamerami vyzliekať nemusí. Ako sa zdá, kráska si to zrejme uvedomuje tiež: ,,Nikdy by som neverila, že sa na mojom profile stretne tak veľká komunita ľudí 😍 Je to pre mňa osobne veľký úspech, pretože nie som človek, ktorý niečo produkuje, som proste len Plačková 🤦🏻‍♀️ Človek, ako každá osoba, čo mi dala svoj follow na môj profil 💋 Veľmi si to vážim a patrí Vám veľká vďaka za každý like či koment,” uviedla na svojom Instagrame Zuzana.

Nuž, nevieme či sa smiať alebo plakať, no táto žena je nepochybne živým dôkazom, že človek, ktorý v podstate nič nedokázal, môže byť jednou z najvyhľadávanejších osobností nášho šoubiznisu.

Zdroj/Foto: Instagram, YouTube

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk