Po lete stihli známi manželia absolvoovať už dve dovolenky v Dubaji. Začiatkom týždňa však opäť vymenili slnečné pláže za slovenskú zimu, aby sa mohli vrátiť k svojim pracovným aktivitám. Reného dokonca doma čakal obrovský úspech, za ktorý je naňho Zuzana právom pyšná.

René Strausz počas leta prekvapil hitom s hudobným zoskupením Cico band, s ktorým prerobil rezký song Devale Koj Odi. Ich skladbu Jakooo si Slováci zamilovali natoľko, že sa chalani pustili do ďalších spoluprác, pričom od polovice novembra je na svete už aj ich debutové CD s príznančným názvom Kelovačky.

Netrvalo dlho a energická partia sa teší z veľkého úspechu, o ktorom v dnešnej dobe, kedy si väčšina ľudí púšťa pesničky prostredníctvom internetu, môže mnoho hudobníkov iba snívať. ,,Musím chlapcov pochváliť, pretože už za toto cédečko dostanú zlatú platňu. Oni ich predali už toľko, že budú mať zlatú platňu. A toto je akože masaker,“ sršala na Instagrame nadšením Zuzana Plačková.

,,Ja som strašne hrdá na môjho muža, že proste robí, čo ho baví, zabáva ľudí, zabáva vás, a ešte budú za to aj ohodnotení, že majú tú zlatú platňu. Takže je to absolútna pecka,“ Reného pyšná manželka sa s fanúšiikmi podelila o pocity radosti. Len pre úplnosť dodávame, že Zlatá platňa sa na Slovensku odovzdáva interpretom, ktorí predajom svojho CD presiahnu hranicu 3000 kusov. Renému a Cico band gratulujeme!

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova