Aj keď pri pohľade na Zuzanu Plačkovú by si nejeden človek povedal, že už na sebe nemá čo vylepšovať, opak je pravdou. Za posledné dva týždne prešiel premenou jej úsmev, ktorý môže influencerka odteraz široko rozdávať na všetky strany.

Zuzana minulý týždeň navštívila svoju obľúbenú kliniku, kde si opäť nechala zväčšiť pery. Najnovšie sa však nimi konečne môže usmievať od ucha k uchu, keďže ju zdobia prerobené zuby.

Kto na sociálnych sieťach sleduje život úspšenej podnikateľky, určite si všimol, že sa na záberoch z posledných mesiacov veľmi do objektívu neškerila. Príčinou bol zlomený predný zub. ,,Viete, čo je najväčšie nešťastie, čo sa ti môže stať? Je, že si na cukríku odj***š zub! To je OK? Mohla som? Panebože,” posťažovala sa v októbri minulého roku Zuzana. Vážny výraz tváre je už ale minulosťou, brunetkin chrup je po takmer piatich mesiacoch vynovený!

,,Odteraz sa budem stále usmievať jak retardovaná. S tými krásnymi zubami, juuuj,” vo videu sa zo svojho hollywoodskeho úsmevu teší nadšená kráska.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zuzana plackova

Zuzana Plackova zub

Zdroj/Foto: Instagram/@queen.plackova