Zuzanu Strausz Plačkovú si pamätáme aj ako dlhovlasú blondínku, ktorá sa prvýkrát do povedomia ľudí dostala ako účastníčka reality šou Hotel Paradise. To však bolo už pred siedmimi rokmi. Hviezdička odvtedy prešla poriadne veľkou premenou – vydala sa, úplne zmenila svoj vzhľad a stala sa novodobou influencerkou na sociálnych médiách. Dnes Zuzana opäť mieri do „starej dobrej“ televízie, kde má svetu ukázať, ako vyzerá jej manželstvo!

Šou vysielaná televízoiu JOJ bude mať príhodný názov Insta Queen. Keďže Plačková sa na Instagrame sama prezentuje ako „Queen Plačková“ – teda kráľovná Plačková – je dosť možné, že sa na celom nápade podieľala aj ona sama.

Takto si Zuzanu pamätáme z čias Hotela Paradise

Talianska romantika

Celý program je podľa zástupcov televízie veľmi náročný na prípravu, a tak je dosiaľ natočená iba jedna jediná časť. „Odhalím divákom všetko, čo by ich mohlo zaujímať. A hlavne, môj manželský život, ktorý je chvíľku romantický, no vzápätí úplne talianska rodina plná hádok a nadávok. Veď, diváci sa určite majú na čo tešiť,“ prezradila Zuzana Novému Času. Ten zároveň odhadol jej zárobky na Instagrame, kde často v príspevkoch prezentuje rôzne produkty – údajne sa modelkina odmena za jednu takúto miniatúrnu reklamu pohybuje v hladine približne dvoch tisícok eur. Samotná JOJ-ka sa, ako inak, k záležitostiam Plačkovej honoráru vyjadriť odmieta.

SLEDUJTE náš Instagram SLOVAKWOMANSK a dozviete sa horúce pikošky medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Plačková s manželom
“Talianske manželstvo plné romantiky.” Zuzana a jej manžel René v Dubaji. Brali sa dvakrát, a to napriek tomu, že najmä obdobie, keď boli od seba, bolo poriadne divoké. Strausz vtedy dokonca z pomsty zverejnil foto, kde ho Zuza obšťastňuje orálnym s*xom. Nateraz je, zdá sa, všetko odpustené.
Zuzana Plačková Černobyľ
Ako “správny influencer” musela Zuzana po úspechu seriálu Černobyľ navštíviť zamorené mestečko Pripiať. 

Zdroj: Cas.sk | Foto: Facebook/ZuzkaPlackova, Instagram/Queen.Plackova