Zuzana Plačková začiatkom nového roku odletela spolu s manželom do Afriky, odkiaľ fanúšikom ukazuje prenádherné scenérie, aké sa len tak nevidia. Po niekoľkých dňoch oddychu na Zanzibare, prišla na rad Keňa a zvieratká, ktoré väčšina z nás mohla stretnúť iba v zoo.

Po tom, ako si najznámejšia slovenská influencerka splnila sen o bývaní v hoteli, v ktorom robia hosťom spoločnosti žirafy, prišli na rad ešte extrémnejšie zážitky. Aktuálne dni totiž známi manželia trávia v luxusnom stane v srdci safari, kde môžu pri raňajkách napríklad sledovať, ako sa v ich blízkosti napájajú rodinky slonov.

Fanúšikovia na Zuzanine príspevky čumia s otvorenými ústami a nebudeme klamať, ak povieme, že by si to s kráskou vymenil úplne každý. Ako však určite tušíte, nie každý má na takéto exotické dobrodružstvo dostatok peňazí. Sama brunetka dokonca prezradila, že ide o jej najdrahšiu dovolenku vôbec.

,,Je to na niekoľko 10-tisíc €,“ naznačila podnikateľka s tým, že presnú cenu uviesť nechcela. Ako ale poznamenala, určite nič neľutuje. V komentároch sa však predsa len jedna zaujímavá cifra objavila. ,,Krása strieda nádheru, ale 6000 eur za noc by sa patrilo mať fajn servis, napísala istá dáma, ktorá sa od modelky dočkala i reakcie.

,,To si platiš za ubytovanie, nie za výlety či pohostinnosť ľudí. A ver tomu, že nikde som sa nestretla s takým servisom ešte,” pochvaľuje si Zuzana, ktorej slovná zásoba sa vraj v Afrike zminimalizovala na slová ako dokonalé, nemám slov či neskutočné. Niet sa teda čo čudovať, že si influencerka našla svoje obľúebné miesto na svete.

SLEDUJTE náš FACEBOOK a horúce pikošky sa dozviete medzi prvými! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj/Foto: Instagram/queen.plackova