Leto je v plnom prúde a k moru si vyrazila už aj celebritná stálica Zuzana Plačková. Na svojom Instagrame uverejnila fotku z dovolenky, ktorá pomýlila väčšinu jej fanúšikov. Žeby Zuza presedlala na Rytmusa?

Instagramová kráľovná Zuzana Plačková sa so svojím manželom René Strauszom vybrala do slnečného Talianska, kde nafotila pár dovolenkových fotiek. Napriek tomu, že ani na jednom zábere neukazuje viac kože, ako by sa na dámu patrilo, predsa len uverejnila záber, ktorý mnohým vyrazil dych.

zuzana plačková zuzana plačková

Najsledovanejším párom šoubiznisu je bezpochyby raper Rytmus a jeho krásna priateľka Jasmina Alagič. Fanúšikovia, rovnako ako médiá, každodenne striehnu na najnovší príspevok svojho idola. Jeho dovolenkové fotografie išli doslova “na dračku” a takmer každá jedna bola premieľaná na viacerých portáloch.

jasmina a rytmus

Ľudia začínajú byť medializovaným návalom Rytmusovej lásky znechutení a ako sami hovoria – čakajú, kedy otvoria mrazničku a vyskočí na nich raper aj s Jasminou. Situácia je už ozaj vážna a fanúšikovia vidia kontroverzný párik aj tam, kde nie je. Dôkazom toho je intímna dovolenková snímka Zuzany Plačkovej s manželom, ktorého si mnohí pomýlili s drsným raperom.  Žeby Zuzana + Patrik = veľká láska?

zuzana plackova rene strausz

Reného podoba s kontroverzným raperom je nespochybniteľná, no k žiadnemu škandálu nakoniec nedošlo. Plačková je verná svojmu drahému, zatiaľ čo Rytmus má oči len pre Jasminu. Priznajte sa, pomýlila táto fotografia aj vás? ;)

Zdroj|Foto: Instagram